fbpx

NOWY ZAWÓD – NOWE MOŻLIWOŚCI

Wiele osób zmaga się z problemem nudnej, słabo płatnej pracy, która już dawno przestała sprawiać im radość i dawać satysfakcję. Często też te osoby nie mają pomysłu, jak znaleźć rozwiązanie na zmianę branży lub przekwalifikowanie się na nowy zawód.  Wydawać by się mogło, że zmiana zawodu wymaga olbrzymiego nakładu sił, przy czym istnieje obawa, że brak doświadczenia nie będzie sprzyjać w uzyskaniu zatrudnienia na konkretnym stanowisku. Ten scenariusz nie musi się sprawdzić! Jeśli nie widzisz dobrej dla siebie perspektywy zawodowej, jeśli zmagasz się z „wypaleniem”, a Twoja praca nie przynosi Ci zadowolenia,  być może już teraz powinieneś skorzystać z możliwości jakie otwiera przed Tobą firma ZAWODOWE PODLASIE. Dzięki  nim zdobycie nowego zawodu i poszerzenie kwalifikacji jest w zasięgu ręki. ZAWODOWE PODLASIE oprócz licznych kursów na maszyny budowlane posiada w swojej ofercie wiele innych propozycji na zdobycie ciekawego zajęcia. Jednym z nich jest operator pilarki mechanicznej. Być może właśnie ten zawód okaże się tym, którego szukasz. Operator pilarki mechanicznej do ścinki drzew to bardzo poszukiwana ostatnio profesja. Zarządy dróg wojewódzkich nieustannie poszukują pracowników do tego typu robót (dotyczy wycinki drzew przy drogach). Przedsiębiorstwa takie jak tartaki również chętnie zatrudniają wykwalifikowanych operatorów pilarki. Dobry fachowiec jest obecnie „na wagę złota”, a już teraz połowa firm skarży się na niedobór kadr. Na rynek pracy wchodzą obecnie osoby z tzw. niżów demograficznych i są one o wiele mniej liczebne niż udające się na emerytury wyże. Taka tendencja może utrzymać się jeszcze przez dwie dekady, warto zatem to wykorzystać. W Polsce od kilku lat obserwujemy deficyt pracowników, zwłaszcza specjalistów, a zgodnie z zasadą popytu i podaży , jeżeli czegoś jest na rynku mało- cena tego wzrasta. Dlatego też płace tych ostatnich dynamicznie poszybowały w górę. Operator pilarki mechanicznej bez wysiłku może zarobić nawet 7 tysięcy „na rękę”, co w dzisiejszych realiach jest kuszącą propozycją.

ZAWODOWE PODLASIE realizując kursy na operatora pilarki mechanicznej do ścinki drzew pomaga w wytyczeniu nowego celu zawodowego. Każda osoba mająca poczucie, że stać ją na więcej, chcąca zapewnić sobie i swojej rodzinie lepszy komfort życia powinna już dziś zapoznać się z ofertą kursów, zwracając szczególną uwagę na te być może ciekawsze i rzadziej spotykane, jakimi są np. kurs „Operator pilarki mechanicznej do ścinki drzew”. Być może ten zawód jest tym co pozwoli realizować się w większym stopniu, przy jednoczesnym stabilnym i trwałym zatrudnieniu jakie oferuje wiele firm między innymi spółdzielnie mieszkaniowe, tartaki i zarządy dróg. Przed podjęciem decyzji warto się dobrze zastanowić, najlepszą jednak opcją jest zasięgnięcie informacji u doskonale wykwalifikowanych doradców z ZAWODOWEGO PODLASIA, którzy od lat poprzez swoją działalność wspierają swoją wiedzą i doświadczeniem zarówno przedsiębiorców, jak i osoby prywatne chcące zmienić swoją ścieżkę kariery. ZAWODOWE PODLASIE kompleksowo przygotuje uczestników do prawidłowego wykonywania zawodu: operator pilarek mechanicznych do ścinki drzew, a jak wiadomo ciekawsza, lepiej płatna praca i perspektywa rozwoju w nowych obszarach to zwykle korzystniejsze zarobki, lepszy nastrój i ciekawsze życie.  

Sprawdź ofertę naszych kursów

Komentarze:

0 thoughts on “NOWY ZAWÓD – NOWE MOŻLIWOŚCI

    1. Jeżeli interesują Pana kursy na operatora pilarki mechanicznej prosimy o kontakt z biurem udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiam

    1. Witam,
      jeśli uda nam się zebrać całą grupę na kurs operatora pilarki mechanicznej będziemy mogli zorganizować w Suwałkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *